+48.914834738
home / oferta / bramy garażowe / bramy garażowe WIŚNIOWSKI / brama segmentowa UniTherm

brama segmentowa UniTherm


Brama segmentowa UniTherm to produkt firmy Wiśniowski o najwyższych parametrach izolacji termicznej, ale także odporności na działanie wiatru, przenikania wody oraz przepuszczalności powietrza. Wszystkie te parametry zapewnia jej konstrukcja składająca się z panelu Innovo o grubości 60 mm, który jest unikatowym rozwiązaniem naszego producenta. Ponadto panel ten stanowi doskonałą bazę budowy płaszcza. Natomiast wytrzymałość zapewnia system 5-ciowarstwowego zaginania blachy i stabilne mocowania.

Brama segmentowa UniTherm to doskonały produkt stworzony na potrzeby budownictwa pasywnego i energooszczędnego. Dzięki zastosowaniu panelu Innovo o grubości 60 mm i systemu uszczelnień brama stała się produktem, który weliminował starty ciepła w najbardziej newralgicznym miejscu jakim jest płaszcz bramy. Dowodem na energooszczędność bramy jest uzyskany współczynnik przenikania ciepła panelu na poziomie 0,33 W/m2K.

Brama segmentowa UniTherm to także wysoka funkcjonalność i bezpieczeństwo. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań pozwala na bezpieczne i bezawaryjne funkcjonowanie bramy. W przypadku bramy UniTherm zastosowano elastyczne osłony międzypanelowe, hamulec bezpieczeństwa, uszczelki: boczne, międzypanelowe i podwójną uszczelkę dolną oraz uszczelkę górną w blendzie, a także podwójne, łożyskowane rolki. Wszystko to z integrowanym napędem tworzy bezpieczny element naszego domu.

Wzory dostępne w stałej sprzedaży:

Brama UniTherm dostępna jest w bogatej gamie kolorów palety RAL, a to prawie 200 kolorów do wyboru.

Polecamy super ciepłą bramę garażową segmentową UniTherm wraz z profesjonalnym montażem.

«powrót