+48.914834738

aktualności i wydarzenia
2022-09-30

Rozwiązania renowacyjne od firmy WiśniowskiGłównym celem modernizacji jest dostosowanie właściwości funkcjonalnych istniejącej zabudowy do najważniejszych potrzeb użytkownika. Oczywiście modernizacja ma takze na celu walory estetyczne, co najczęściej jest dążeniem za nowymi trendami w stolarce otworowej. W naszej ofercie równie...  więcej»

2022-09-19

Brama i ogrodzenia Wiśniowski w promocyjnych cenachJesień to okazja do zakupu stolarki otworowej w przystępnych cenach u naszych producentów. W tym miesiącu mamy przyjemność zaprosić do zakupu w promocyjnych cenach bramy garażowej i ogrodzenia posesyjnego firmy Wiśniowski. Promocja obejmuje zakres dwóch wiodących produktów: Bram...  więcej»

2022-09-15

Nowoczesne ogrodzenia palisadoweOgrodzenia palisadowe to ogrodzenia modułowe, których elementy tworzone są z płaskich i szerokich profili i mogą być wykonane z różnych rodzajów materiałów. Najczęściej używa się stali, aluminium, drewna czy sklejki. To prosta forma ogrodzeń ciesząca się dużym powodzeniem wśród ...  więcej»