+48.914834738
home / oferta / bramy przemysłowe / bramy przemysłowe WIŚNIOWSKI / brama harmonijkowa

brama harmonijkowa


brama harmonijkowa Wiśniowski

Bramy harmonijkowe firmy Wiśniowski przeznaczone są do salonów wystawowych, ekspozycji, lotnisk czy budynków nowoczesnej architektury. Nasze bramy harmonijkowe zapewniają najwyższe poczucie bezpieczeństwa w użytkowaniu, gdyż mogą mieć następujące wymiary:

Brama harmonijkowa to wizytówka nie tylko luksusu i elegancji, ale przede wszystkim wysoka funkcjonalność i bezpieczeństwo. Praca takiej bramy jest łatwa, lekka i przyjemna dzięki zamontowaniu szyny prowadzącej, która jest ważnym elementem stabilizującym i utrzymującym skrzydła w pionie (rolki poruszają się w osadzonej w posadzce szynie prowadzącej).

Bezpieczeństwo zapewniają także przeszklone skrzydła bramy wykonane z szyby bezpiecznej lub poliwęglanu, które dodatkowo zapewniają lekkość całej konstrukcji, a dopełnieniem tej pracy jest szyna jezdna zamontowana do nadproża. Także uszczelki przymykowe umocowane na krawędziach skrzydeł i ościeżnicy zapewniają płynną i cichą pracę konstrukcji. Natomiast dodatkowe uszczelki szczotkowe umieszczone na dolnych krawędziach skrzydeł zapewniają powierzchnię bez rysowań.

Bramy harmonijkowe Wiśniowski dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej palety RAL. Polecamy także profesjonalny montaż bram przemysłowych firmy Wiśniowski.

«powrót