+48.914834738

ogrodzenia posesyjne i ogrodzenia przemysłowe

Ogrodzenia posesyjne i przemysłowe wiodących na rynku producentów, to główna branża działalności naszej firmy. Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisem systemów ogrodzeniowych takich firm jak Wiśniowski, czy Konsport. Oferujemy zarówno ogrodzenia posesyjne dla odbiorców indywidualnych, jak i ogrodzenia przemysłowe dla klientów instytucjonalnych.

ogrodzenia systemowe - systemy ogrodzeniowe

Ogrodzenia systemowe, to kompletne rozwiązania technologiczne, na które składają się wszystkie niezbędne elementy potrzebne do ogrodzenia terenu, a więc segmenty, słupki, bramy i furtki, a także drobne akcesoria. Stosując systemy ogrodzeniowe mamy gwarancję jednolitego wyglądu naszego ogrodzenia i dostępności wszystkich elementów w jednym miejscu, bez konieczności mozolnego kompletowania naszego ogrodzenia. Możemy również korzystać z autoryzowanego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

ogrodzenia Wiśniowski

ogrodzenia Wiśniowski Szczecin

Firma Wiśniowski, to wielokrotnie nagradzany producent systemów ogrodzeniowych. Ogrodzenia Wiśniowski, to gwarancja trwałości, unikalne wzornictwo i spełnienie wysokich standardów z zakresu bezpieczeństwa osób i mienia. Dzięki zastosowaniu systemu DUPLEX, polegającemu na łączeniu właściwości powłoki cynkowej i powłoki lakierowej uzyskujemy 10 letnią gwarancję ochrony antykorozyjnej. Ogrodzenia systemowe Wiśniowski, to trwałość i elegancja, ale również niewątpliwy prestiż. W naszej firmie oferujemy pełną gamę produktów tej firmy oraz służymy montażem i serwisem.

ogrodzenia Konsport

ogrodzenia Konsport

Konsport, to firma od ćwierćwiecza obecna na rynku ogrodzeń systemowych. Firma oferuje szeroki wachlarz systemów ogrodzeniowych o bardzo ciekawym wzornictwie. Na ofertę tego producenta składają się: