+48.914834738

automatyka i napędy do bram

Automatyka do bram to gwarancja wygody i komfortu. Wysiadasz z auta i brama sama zamyka się za Tobą, a złodziej może sobie pomarzyć o włamaniu. Takie rozwiązania oferujemy swoim klientom. W naszej ofercie posiadamy automatykę, napędy, centrale sterowania, piloty i inne produkty najlepszych producentów automatyki: Nice, Faac, Came i Wiśniowski. Produkty tych firm to gwarancja wygody, bezpieczeństwa i funkcjolaności.

Automatyka do bram NICE

automatyka Nice

Od 1996 roku Nice Polska oferuje kompleksowe systemy automatyki wsparte najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi. Rozwiązania te stosujemy w życiu codziennym, które ułatwiają nam życie. Produkty Nice jakie oferujemy to przede wszystkim automatyka do bram: garażowych, przesuwnych, skrzydłowych oraz akcesoria niezbędne do sprawnego funkcjonowania bramy: fotokomórki, centrale sterujące, lampy, semafory i inne.

Nice Polska to również pełna oferta automatyki do rolet, systemów alarmowych czy niezawodny system parkingowy NicePark. Produkty objęte są 5-cio letnią gwarancją.

Automatyka do bram FAAC

automatyka FAAC

Grupa Faac posiada wieloletnią tradycję i doświadczenie w technologii automatyki do bram. Firmy Faac stosuje zaawansowane metody produkcji, a o najwyższej jakości produktów świadczy przyznany Certyfikat ISO 9001:2008. Na naszym rynku produkty firmy Faac dostępne są w naszej ofercie:

Automatyka do bram to najnowsze technologie, które ułatwiają nam życie. Piloty, sterowanie za pomocą telefonu, to standard na który każdy może sobie pozwolić. Oferujemy dobre, sprawdzone produkty, które posiadają jakość, bezpieczeństwo i niezawodność.

Automatyka do bram CAME

automatyka Came

Firma Came to lider światowej produkcji automatyki domowej i systemów alarmowych. Wieloletnie doświadczenie przełożyło się na powiększenie asortymentu o kolejne rozwiązania dla domu i firmy. Takimi rozwiązaniami są automatyka do bram przemysłowych i rezydencjalnych oraz automatyka do parkingów i kontrola dostępu.

Gama produktów Came w naszej ofercie jest ogromna. Począwszy od automatyki do bram, rolet, markiz, okiennic, drzwi automatycznych, części zamiennych, po automatykę domową i urządzenia zabezpieczające. Oferujemy również systemy parkingowe i alarmowe, kontrolę dostępu, bramki obrotowe i zestawy domofonowe audio i video.

Automatyka Came to produkty stworzone z myślą o ludziach.

Automatyka do bram Wiśniowski

automatyka do bram Wiśniowski

Firma Wiśniowski to czołowy producent bram garażowych do domu i przemysłu. W ramach kompleksowych usług dla swoich klientów mamy do zaoferowania również automatykę do bram garażowych, skrzydłowych i przesuwnych firmy Wiśniowski. Kompleksowa oferta firmy to zachowanie wzornictwa, systemowe rozwiązania i oszczędność czasu oraz pieniędzy.