+48.914834738
2024-04-22

Ogrodzenia modułowe - ogrodzenia z kasetonówOgrodzenia modułowe - ogrodzenia z kasetonów

Ogrodzenie modułowe wypełnione jest ekstrudowaną pianką polistyrenową, znaną także jako płyta XPS. To materiał znany na całym świecie i wszechstronnie wykorzystywany w budownictwie jako ekologiczny materiał budowlany. Pianka XPS cechuje jednorodna, zamknięto-komórkowa struktura, która bardzo mocno wpływa na jej trwałość i wytrzymałość. Ale najważniejszą cechą naszej pianki XPS jest jej lekkość, która w przypadku elementów ogrodzeniowych o znacznych wymiarach jest dużą zaletą. Pianka XPS znana jest także pod nazwą styrodur.

W naszej ofercie ogrodzeń modułowych znajdą Państwo kolekcję ogrodzeń z kasetonów:

Ogrodzenie z kasetonów – PB155

Ogrodzenie z kasetonów – PB155 zbudowane jest z szerokich kasetonów z blachy (każdy o wysokości 155 mm) oddzielonymi od siebie niewielkimi prześwitami (15 mm). Takie rozwiązanie pozwoliło na uzyskanie niemal pełnej, monolitycznej powierzchni. Ogrodzenie PB155 wygląda solidnie, ale jednocześnie lekko dzięki budownie pianki XPS. Dostępny dla modelu PB155 w wariancie jedno i dwu-skrzydłowym. W kompletnym systemie mamy: furtkę, przęsło, bramę uchylną i samonośną.

Ogrodzenie z kasetonów - P032

Ogrodzenie z kasetonów - P032 również wykonany jest ekstrudowanej pianki polistyrenowej, która nadaje lekkości całemu ogrodzeniu. W modelu ogrodzneia P302 wypełnienie przęseł, bram i furtek stanowi płyta XPS o max. wysokości 302 mm zamknięta szczelnie z każdej strony blachą poliestrową. Blacha daje wysoką odporność na warunki atmosferyczne, które łatwo zmieniają właściwości materiału. Natomiast przęsło powstaje z pojedynczych płyt P302 osadzanych jedna po drugiej na systemowych ceownikach montowanych do słupów stalowych lub słupów z kamienia łupanego. Dla modelu P302 dostępne są dwa moduły dekoracyjne PS005/PS002.

Polecamy.

«powrót