+48.914834738
2024-03-24

Produkty Wiśniowski odebrać można u nasProdukty Wiśniowski odebrać można u nas

Sklep on-line firmy Wiśniowski oferuje swój asortyment z dostawą do najbliższego dystrybutora na terenie całego kraju. Jest nam niezmiernie miło, iż na terenie zachodniopomorskiego jesteśmy jedynym dystrybutorem tej marki. Cieszymy się tym bardziej, iż również w swojej ofercie posiadamy wiele produktów naszego dostawcy, w tym:

Jak można zamówić towar w sklepie Wiśniowski i odebrać go u nas? Oczywiście trzeba wejść na stronę: https://sklep.wisniowski.pl i zamówić wybrane przez siebie produkty. Na koniec zamówienia pojawi się informacja o sposobie dostawy, a w tym przypadku - odbierane osobiście w punkcie odbioru osobistego pod adresem podanym w trakcie wykonywania zamówienia, czyli nasz adres - Szczecin, ul. Braniborska 5. Zamówiony towar można odebrać w naszej firmie.

Zachęcamy Państwa do zakupu produktów w firmowym sklepie i odbioru u nas. W naszym biurze również można dokonać zakupu bram i ogrodzeń firmy Wiśniowski wraz z profesjonalnym montażem, który wykonuje nasza doświadczona ekipa montażowa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, projektowaniu i montażu wszystkich produktów naszego dostawcy - firmy Wiśniowski. Gwarantujemy Państwu wysoką jakość zarówno produktów jak i ich montażu.

Marka Wiśniowski towarzyszy nam od początku naszej działalności i wiemy jak bardzo możemy liczyć na terminowość dostaw i ewentualnych reklamacji. Czekamy na Państwa zamówienia. Wiosna to idealny czas na realizację swoich marzeń o wyjątkowym ogrodzeniu wokół posesji, a ciepłe dni to idealny czas na ich montaż.

Życzymy udanych zakupów.

«powrót