+48.914834738
2024-03-12

Dystrybucja ogrodzeń aluminowych ZaluDystrybucja ogrodzeń aluminowych Zalu

Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem ogrodzeń aluminiowych firmy Zalu. W województwie zachodniopomorskim jesteśmy jedyną firmą w Szczecinie, która podjęła prężną współpracę z producentem systemów aluminiowych w firmą Zalu z Ujazdowa. Cieszymy się, że w naszej ofercie możemy posiadać wysokiej jakości ogrodzenia aluminiowe cenione nie tylko za wykonanie, ale przede wszystkim za wytrzymałość i odporność na działanie czynników atmosferycznych jaką daje im metoda malowania proszkowego.

Ogrodzenia aluminiowe Zalu dopasowane są do potrzeb najbardziej wymagającego użytkownika, dla którego stworzono aż siedem modeli:

Ogrodzenia Zalu produkowane są z elastycznego materiału jakim jest aluminium, które idealnie komponuje się w innymi materiałami jak np. cegła klinkierowa, stal, tynk dekoracyjny. Stąd tak szeroka oferta modeli, które dostępne są również na naszej stronie. Dzięki dystrybucji w bardzo szybki sposób możemy zaopatrzyć się w ogrodzenia oraz akcesoria niezbędne do montażu naszych ogrodzeń. Nasza firma od wielu lat zajmuje się profesjonalnym montażem ogrodzeń i bram garażowych.

Jeśli poszukują Państwo dystrybutora wysokiej jakości ogrodzeń aluminiowych w Szczecinie i okolicy, to zapraszamy do naszego biura handlowego w Szczecinie, ul. Braniborska 36 A. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 oraz sobota 08:00 – 14:00.

Zapraszamy do nas.

«powrót