+48.914834738
2023-11-08

Bogota - ogrodzenie aluminiowe firmy ZaluBogota - ogrodzenie aluminiowe firmy Zalu

Ogrodzenie aluminiowe Bogota to piąty już z kolei model ogrodzenia aluminiowego firmy Zalu. Nasz producent, który specjalizuje się w produkcji ogrodzeń posesyjnych wykonuje je z materiału jakim jest aluminium. Aluminium to wdzięczny materiał do obróbki z uwagi na jego duże zalety. Do głównych jego zaley należy plastyczność, wysoka odporność na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, w tym głównie korozji. Aluminium także doskonale poddaje się malowaniu i lakierowaniu, co ma duży wpływ na estetykę całego ogrodzenia.

Ogrodzenie aluminiowe Bogota wykończone jest jasnym tynkiem dekoracyjnym, a wypełnione zostało elementami z aluminium w kolorze RAL7016 (struktura metalizowana). Natomiast profile poziome ogrodzenia o wysokości 198 mm, ułożone są z przerwami około 20 mm, gwarantując użytkownikowi pełne poczucie prywatności na posesji oraz bezpieczeństwa. Ponadto zadaszenie śmietnika jeszcze bardziej podnosi komfort użytkowania i doskonale dopełnia charakteru całości ogrodzenia Bogota.

Dodatkowych informacji o wszystkich ogrodzeniach aluminiowych naszego producenta uzyskają Państwo z naszej strony oraz w naszym biurze handlowym w Szczecinie, ul. Braniborska 36 A. Nasza firma poleca także profesjonalny montaż każdego typu ogrodzenia posesyjnego naszego producenta oraz ogrodzeń posesyjnych firmy Wiśniowski.

Polecamy ogrodzenie aluminiowe Bogota.

«powrót