+48.914834738
2023-05-09

Termomodernizacja z produktami firmy Wiśniowski



Termomodernizacja z produktami firmy Wiśniowski

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, nowe domy muszą być odpowiednio szczelne i ciepłe. I tak też są budowane. Jeśli chcemy, aby nasze starsze budynki również były energooszczędne, to najlepszym rozwiązaniem dla właściciela budynku jest termomodernizacja.

Termomodernizacja to nasza inwestycja w oszczędzanie ciepła w całym domu. Oczywiście wymaga to nakładów finansowych, pracy i wiedzy, jak uzyskać pomoc w programie "Czyste powietrze". Program ten to szansa nawet na 135 tysięcy złotych dofinansowania na modernizację najważniejszych elementów budynku. Wniosek o dotację z programu „Czyste Powietrze” można złożyć na kilka sposóbów: przez Internet, w Urzędzie Gminy czy przez bank. Natomiast fachową pomoc Klienci zyskają również w punktach sprzedaży WIŚNIOWSKI, takim jak nasze biuro mieszczące się w Szczecinie, ul. Braniborska 36 A.

W ramach programu „Czyste Powietrze” można sfinansować m.in. wymianę stolarki, ocieplenie ścian, stropu i podłogi. W przypadku naszych produktów np. bram garażowych, to dofinansowanie na ich zakup należy się jedynie kiedy ich przenikalność cieplna nie przekracza 1,3 W/(m2·K). Z oferty bram garażowych polecamy bramy PRIME i UniTherm, gdzie zastosowano oryginalne panele INNOVO o grubości 60 mm, a współczynnik U wynosi jedynie 0,33 W/(m2·K).

Jeśli zastanawiają się Państwo, czy skorzystać z programu "Czyste powietrze" z produktami firmy Wiśniowski, to zapraszamy do naszego biura handlowego. Udzielimy Państwu niezbędnych informacji o produktach, które spełniają wymogi dofinansowania.

Warto oszczędzać z nami.

Zapraszamy.

«powrót