+48.914834738
2023-01-23

Brama elewacyjna MakroPro 2.0 ELH z nagrodą ArchiproductsBrama elewacyjna MakroPro 2.0 ELH z nagrodą Archiproducts

Miło nam poinformować naszych klientów, iż Międzynarodowa kapituła Archiproducts nagrodziła bramę elewacyjną WIŚNIOWSKI w kategorii Buildling Shell. Jury Archiproducts Design Awards 2022 to międzynarodowe gremium cenionych na całym świecie architektów, projektantów, dziennikarzy, fotografów architektury i dyrektorów kreatywnych, którzy naszą bramę docenili za jej wyobraźnię konstruktorską i funkcjonalną siłę. Brama MakroPro 2.0 ELH wtapia się w elewację, tworząc perfekcyjny w każdym detalu efekt, co czyni ją rewolucyjną na rynku bram garażowych. Ponadto nasza brama pozwala na spełnienie najśmielszych architektoniczych wizji.

MakroPro 2.0 ELH to brama elewacyjna, której skrzydło można wypełnić dowolnym materiałem elewacyjnym, a fronty mogą być pokryte płytkami, łupkiem lub panelami z tworzywa sztucznego. Kiedy brama jest zamknięta, jej skrzydło tworzy jednolitą powierzchnię z fasadą, a dopiero przy jej otwarciu zauważamy jej oblicze. Skrzydło bramy MakroPro 2.0 ELH może osiągać powierzchnię nawet 20 m², a grubość maksymalna materiału wypełniającego to nawet 4 cm. Dzięki temu brama może być częścią budynku niedocieplonego jak i dociepleniem o grubości między 70 a 220 mm. Dodatkowo wyposażona jest w pakiet termoizolacyjny. ThermoSet™ (system uszczelnień). Oczywiście brama elewacyjna MakroPro 2.0 ELH produkowana jest na indywidualne zamówienie.

Zapraszamy miłośników rewolucyjnych rozwiązań w swoich domach do zapoznania się z nagrodzoną bramą elewacyjną firmy Wiśniowski na naszej stronie oraz w naszym biurze w Szczecinie, ul. Braniborska 36 A oraz pod numerem telefonu +48 602 175 730.

Polecamy profesjonalny montaż bram firmy Wiśniowski.

«powrót