+48.914834738
2023-01-05

Brama garażowa PRIME Black Edition w naszej ofercieBrama garażowa PRIME Black Edition w naszej ofercie

Brama garażowa PRIME Black Edition firmy Wiśniowski to produkt dla osób ceniących nowoczesność, elegancki styl oraz nowoczesne trendy. Bowiem kolor czerni nigdy nie wychodzi z mody, wręcz przeciwnie - cieszy się coraz to większą popularnością. Dlatego nasz producent bram garażowych wyprodukował wyjątkowy egzemplarz jakim jest właśnie brama garażowa PRIME Black Edition.

Nasza brama pomalowana jest na kolor czarno RAL 9005 i dzięki tej barwie doskonale sprawdzi się w nowoczesnych i przestronnych budynkach. Zbudowana jest z unikalnego panela INNOVO o grubości 60 mm, wypełnionego ciepłą pianką, a dodatkowy system uszczelnień oraz osłon gwarantują najlepsze parametry termoizolacji bramy. Dzięki temu jest obecnie najcieplejszą bramą w ofercie naszego producenta. Ponadto zastosowano 5-warstwowe zagięcie blachy w miejscu mocowania zawiasów, które jeszcze bardziej zwiększyło współczynnik przenikania ciepła, który dla naszej bramy wynosi 0,33 W/m2K.

Brama garażowa PRIME Black Edition to także triumf bezpieczeństwa, gdyż zastosowano w niej m.in.:

Jeśli poszukują Państwo wyjątkowej i energooszczędnej bramy garażowej, to polecamy bramę PRIME w kolorze czarnym. W naszej ofercie znajdą Państwo także w standarowe kolory z przetłoczeniami wysokimi, bez przetłoczeń czy aplikacjami ozdobnymi. Pełna oferta bram garażowych firmy Wiśniowski dostępna jest na naszej stronie oraz pod numerem telefonu +48.602175730.

Polecamy bramę garażowę PRIME Black Edition.

«powrót