+48.914834738
2022-09-30

Rozwiązania renowacyjne od firmy WiśniowskiRozwiązania renowacyjne od firmy Wiśniowski

Głównym celem modernizacji jest dostosowanie właściwości funkcjonalnych istniejącej zabudowy do najważniejszych potrzeb użytkownika. Oczywiście modernizacja ma takze na celu walory estetyczne, co najczęściej jest dążeniem za nowymi trendami w stolarce otworowej. W naszej ofercie również znajdą Państwo elementy służące do zmodernizowania Państwa bramy garażowej. Takie rozwiązania do renowacji umożliwiają montaż bram segmentowych w otworze garażu bez względu na warunki zabudowy. Kilka takich rozwiązań poleca nasz dostawca bram i ogrodzeń firma Wiśniowski. Oto one:

Wszystkie te rozwiazania to przemyślane sposoby na modernizację stolarki otworowej, w szczególności bram garażowych. Jeśli nie muszą Państwo wymieniać całej kontrukcji, to warto rozważyć jedno z wyżej wymienionych rozwiązań. Nasza firma pomoże Państwu w doborze odpowiedniego sposobu i zaproponuje ich montaż.

Zapraszamy do naszego biura handlowego w Szczecinie, ul. Braniborska 36 A. Dodatkowych informacji udzielimy także pod numerem telefonu +48 602 175 730.

Polecamy rozwiązania renowacyjne Wiśniowski.

«powrót