+48.914834738
2022-06-08

Bramy przesuwne WiśniowskiBramy przesuwne Wiśniowski

Bramy przesuwne Wiśniowski to jeden z elementów kompleksowych systemów ogrodzeniowych. Wybraliśmy akurat ten element, gdyż pełni ważną rolę w ogrodzeniu posesyjnym. To element, który w pierwszej kolejności widzimy i korzystamy z jego funkcjonalnści, bowiem wjeżdżamy przez bramę na podjazd koło domu. To właśnie tego typu brama jest najczęściej bramą wjazdową na naszą posesję. Dlatego musi być niezawodna zarówno w otwieraniu jak i zamykaniu.

Brama przesuwna Wiśniowski to wysokie bezpieczeństwo, które zapewnia jej m.in. lampa ostrzegawcza, fotokomórki czy wyłącznik przeciążeniowy. Do wyboru mamy bramy otwierane ręcznie i z napędem. Brama zasilana jest napięciem 24 V lub 230, a napęd zamontowany jest w stalowym słupku bramy przesuwnej. Takie rozwiązanie można znaleźć tylko i wyłącznie u naszego producenta, czyli firmie Wiśniowski. Ponadto słupek chroni mechanizm przed czynnikami atmosferycznymi i uszkodzeniami mechanicznymi czy kradzieżą. W przypadku braku prądu w łatwy sposób można rozblokować automat i otworzyć bramę ręcznie.

Cechy charakterystyczne bramy przesuwnej:

Więcej informacji o bramach przesuwnych firmy Wiśniowski i całych kompleksowych systemach ogrodzeniowych uzyskają Państwo w naszym biurze handlowym w Szczecinie, ul. Braniborska 36A oraz pod numerem telefonu +48.914834738. Polecamy profesjonalny montaż wszystkich produktów Wiśniowski.

Polecamy bramy przesuwne Wiśniowski.

«powrót