+48.914834738
2021-09-16

Brama segmentowa PRIME w ofercieBrama segmentowa PRIME w ofercie

Miło nam Państwa zaprosić do zapoznania się z nowym opisem bramy segmentowej PRIME firmy Wiśniowski. Polecana przez nas brama to produkt o najlepszych parametrach izolacji termicznej. Parametry te zapewnia innowacyjny panel INNOVO o grubości 60 mm wypełniony ciepłą pianką i systemem uszczelnień. Dodatkowo zamknięta budowa zapewnia stabilność całej konstrukcji. Musimy nadmienić, iż PRIME to efekt najnowszych technologii, które bardzo mocno wpłynęły na szereg najlepszych rozwiązań w użytkowaniu, funkcjonalności i bezpieczeństwie. Dodatkowo szeroka gama kolorów zachęci Państwa do stworzenia wyjątkowych aranżacji w Państwa domach.

Nowością jest brama segmentowa PRIME Black Edition, której konstrukcja wewnętrzna i skrzydło bramy lakierowane są na czarny kolor - RAL 9005. Rozwiązanie idealne dla nowoczesnych budynków.

Pełny opis bramy dostępny jest na naszej stronie w zakładce - produkty. Znajdą tam Państwo także inne bramy naszego producenta jak bramy roletowe, bramy rozwierne czy bramy uchylne.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie bram firmy Wiśniowski, to zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu mob. +48 602 175 730 oraz zapraszamy do naszego biura handlowego w Szczecinie, ul. Braniborska 36 A. Nasza firma poleca także profesjonalny montaż każdej zakupionej u nas bramy z automatyką.

Czekamy na Państwa.

«powrót