+48.914834738
2015-06-27

Czym się ogrodzić?Czym się ogrodzić?

W dzisiejszych czasach budowa domu, to duże przedsięwzięcie. Musimy dobrze przemyśleć wybór lokalizacji naszego gniazdka. Ważne jest to, aby zabezpieczyć nasz azyl stosownym ogrodzeniem. Niestety, trudno zdecydować co będzie dla nas najlepsze. Dlatego przedstawimy kilka opcji na jakie mogą się Państwo zdecydować:

  1. Najprostszym rozwiązaniem będzie tradycyjna siatka ogrodzeniowa. Wybierając siatkę należy zwrócić uwagę na wielkość oczek, grubość drutu i wysokość siatki. Siatkę montuje się do słupków betonowych.
  2. Ogrodzenie murowane - to kolejna propozycja. Ogrodzenie murowane z cegieł, solidne, wytrzymałe. Rodzaj materiału jaki możemy użyć, to kamień lub cegła klinierowa. Gwarantuje odporność na czynniki atmosferyczne i zniszczenia.
  3. Ogrodzenia systemowe, to kompleksowe rozwiązania z profilu i kraty. Należy zwrócić uwagę na sposób ocynkowania i zabezpieczenia przeciwko korozji. Estetyka i praktyka, to atuty za postawieniem takiego ogrodzenia.
  4. Drewno - kolejna propozycja ogrodzeniowa. Pasuje do wszystkiego, ale musimy je co kilka lat impregnować, chroniąc przed szkodnikami. Konstrukcje drewniane, to ulubione altany ogrodowe, czy meble ogrodowe.
  5. Elementy kute, tzw. metaloplastyka. Modne i lubiane przez wzgląd na szeroki wybór wzorów. Nie wymaga żadnych konserwacji. Rozwiązanie dobre, ale droższe.

Nasza firma poleca Państwu ogrodzenia systemowe znanych marek, takich jak Konsport i Wiśniowski. Gwarantujemy najwyższą jakość produktu i serwis pogwarancyjny. Służymy montażem takiego ogrodzenia.

Serdecznie zapraszamy.

«powrót