+48.914834738
2021-05-06

Czym jest EXTENDED CAR?Czym jest EXTENDED CAR?

EXTENDED CAR umożliwia wydłużenie gwarancji standardowej w następujących opcjach dla:

Producent oferowanych przez nas bram, firma Wiśniowski, daje wyjątkową możliwość naszym klientom do wydłużenia standardowej 2 letniej gwarancji do np. 5 lat w przypadku bramy z napędem METRO. Warunkiem utrzymania gwarancji jest wykonanie przeglądów serwisowych bramy zgodnie z zaleceniami producenta przed upływem 12 i 36 miesięcy, o których poinformujemy Państwa przy zakupie bramy w naszym biurze handlowym w Szczecinie, ul. Braniborska 36 A.

Co daje nam takie przedłużenie gwarancji? Oczywiście dłuższą, sprawną i bezpieczną eksploatację naszego produktu. Dodatkowo zapewnione mamy profesjonalną pomoc techniczną, oryginalne części i gwarancję bezpieczeństwa naprawy. Wiadomo, że produkty Wiśniowski cechują się niezawodnością, ale zdarzają się nieprzewidziane sytuacje wymagające serwisu. Standardowa gwarancja szybko minie, dlatego warto skorzystać z EXTENDED CAR.

Nasza firma zachęca Państwa do zapoznania się z ofertą bram garażowych z napędami METRO i MOTO. Przypominamy, iż do 15 czerwca 2021 r. trwa promocja produktów firmy Wiśniowski, gdzie również mogą skorzystać Państwo z wykupienia przedłużonej gwarancji.

Dodatkowych informacji udzielimy pod numerem telefonu +48 602 175 730.

Polecamy EXTENDED CAR.

«powrót