+48.914834738
2021-04-18

Wiosenne korzyści z firmą WiśniowskiWiosenne korzyści z firmą Wiśniowski

Chwilę musieliśmy czekać na kolejną promocję produktów firmy Wiśniowski, ale warto było. Bowiem w najnowszej wiosennej promocji mamy dla Państwa aż dwa produkty objęte rabatami.

Pierwszy z nich obejmuje dopłatę 15% do automatycznej bramy UniPro z napędem METRO lub MOTO, czym zyskujemy automatyczną bramę premium UniTherm z panelem grubszym o 50%. Dzięki innowacyjnemu panelowi INNOVO o grubości 60 mm mamy gwarancję najlepszych parametrów izolacji termicznej ze współczynnikiem przenikania ciepła 0,33 W/m2K. Brama wyposażona jest także w hamulce bezpieczeństwa oraz dodatkową gwarancję Extended Care. Nasza brama dedykowana jest dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

Drugi produkt objęty 10% rabatem to ogrodzenie AW.10.229 z kolekcji HOME INCLUSIVE, w skład którego wchodzą brama skrzydłowa lub przesuwna, furtka i segmenty ogrodzeniowe. Taki system ogrodzeniowy to idealne rozwiązanie dla każdej posesji, która zapewni Państwu prywatność. Ponadto ogrodzenie zachwyci Państwa wyjątkowym wzornictwem typu "żaluzja" oraz najlepszymi parametrami technicznymi, w tym systemem Duplex, który podwójnie ochroni ogrodzenie przed szkodliwym działaniem korozji i uszkodzeń mechanicznych.

Promocja trwa do 15 czerwca 2021 r.

Oba produkty objęte wiosenną promocją można zamówić w naszym biurze w Szczecinie, ul. Braniborska 36 A. Służymy Państwu wieloletnią wiedzą o produktach firmy Wiśniowski oraz profesjonalnym montażem zarówno ogrodzeń, jak i bram garażowych.

Więcej informacji udzielimy także pod numerem telefonu +48 602 175 730.

Zapraszamy do wiosennych zakupów.

«powrót