+48.914834738
2021-04-08

Kolekcja ogrodzeń BASICKolekcja ogrodzeń BASIC

Kolekcja BASIC to już ostatni wzór ogrodzeń firmy Wiśniowski jaki mamy przyjemność Państwu zaprezentować. Kolekcja ta cechuje się prostą formą, która pasuje do każdej posesji. Wypełnienia również wykonane są z solidnych, stalowych kształtowników zamkniętych o przekroju 15x15 mm. Także one zabezpieczone są przed korozją podwójną ochroną: ocynk ogniowy lub ocynk ogniowy + RAL Standard. Dzięki temu wszystkie kolekcje ogrodzeń producenta nie ulegną zardzewnieniu, uszkodzeniu mechanicznemu czy działaniu czynników atmosferycznych.

Kolekcja ta posiada 5 wzórów, które przedstawiają się następująco:

Dostępne groty:

W naszej ofercie dostępne są wszystkie wzory, które mogą Państwo zobaczyć także na naszej stronie w zakładce - realizacje. Bowiem tam prezentujemy wybrane i ciekawe prace w terenie właśnie z użyciem produktów naszego producenta ogrodzeń i bram garażowych - firmy Wiśniowski. Produkty naszego producenta cenimy przede wszystkim za solidną i wysoką jakość wykonania nawet najmniejszego elementu zarówno ogrodzenia, jak i bram.

Firma nasza poleca Państwu szeroki wybór ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych z profesjonalnym montażem, który wykonuje nasza ekipa montażowa z wieloletnim doświadczeń i z użyciem najlepszych jakościowo materiałów budowlanych.

Więcej informacji udzielimy Państwu pod numerem telefonu +48.602175730 oraz zapraszamy osobiście do naszego biura handlowego w Szczecinie, ul. Braniborska 36 A, gdzie działamy w reżimie sanitarnym.

Polecamy kolekcję ogrodzeń BASIC.

«powrót