+48.914834738
2020-11-20

Nowoczesne ogrodzenie wycinane laseremNowoczesne ogrodzenie wycinane laserem

Ogrodzenia wycinane laserowo to produkty firmy Konsport, które okazały się wyjątkowo trafnym pomysłem na nowoczesną formę ogrodzenia posesyjnego. Nasza firma również poleca Państwu taki rodzaj ogrodzenia, w którym główną rolę odgrywa laserowe wycinanie najmniejszych nawet elementów. Ważne jest też to, że elementy te są powtarzalne i jednakowe. Wycinane są z największą precyzją, dokładnością oraz szybkością. Zrobienie takiego ogrodzenia laserowo jest szybkie i ekonomiczne, a jednocześnie wyróżnia się z klasycznej formy ogrodzenia.

Ogrodzenia wycinane laserowo PB 001 to konstrukcja z delikatnymi, cienkimi prześwitami, która posiada najwyższą odporność na korozję. Cechą charakterystyczną dla wycinania laserem jest wrażenie nieregularności otworów, co nadaje ogrodzeniu wyjątkowości. System PB 001 składa się z:

W naszej ofercie ogrodzeń posesyjnych zarówno firmy Konsport, jak i Wiśniowski, znajdą Państwo szeroki wybór wzorów i kolorów. Oczywiście w dalszym ciągu modne są wszelkie odcienie szarości, bieli i czerni. Dlatego proponujemy zachowanie jednolitego wzoru w systemach ogrodzeniowych, ponieważ nadaje to harmonii, estetyki i delikatności. Nasza firma poleca Państwu również profesjonalny montaż każdego ogrodzenia, który wykonuje nasza doświadczona ekipa montażowa.

Więcej informacji o naszych wszystkich ogrodzeniach firmy Konsport i Wiśniowski uzyskają Państwo pod numerem telefonu +48 602 175 730.

Polecamy ogrodzenia wycinane laserowo.

«powrót