+48.914834738
2020-09-30

Ogrodzenie panelowe Vega w naszej ofercieOgrodzenie panelowe Vega w naszej ofercie

Ogrodzenie panelowe to najczęstszy i najprostyszy sposób na uzyskanie solidnego ogrodzenia wokół posesji czy terenu przemysłowego. Ogrodzenie panelowe to system ogrodzeniowy składający się w gotowych elementów, głównie z paneli kratowych, które w szybki i łatwy sposób możemy montować.

Nasza firma poleca Państwu ogrodzenie panelowe firmy Wiśniowski. Do Państwa dyspozycji posiadamy ogrodzenie panelowe VEGA 2D i VEGA 2D Super. Oba modele zaliczane są do grupy 2D, czyli są bez przetłoczeń. Ponadto posiadają podwójne wzmocnienie poziome z drutu o większej średnicy, co zapewnia im wyjątkową sztywność. Nasze panele kratowe zgrzewne są z surowego drutu, gdzie drut cynkowany jest ogniowo lub galwanicznie, a następnie malowany proszkowo. Panele kratowe VEGA mogą być montowane na 4 rodzajach słupów, na terenie płaskim lub pochyłym, czy bezpośrednio nad gruntem bądź z wykorzystaniem deski betonowej.

Panel VEGA 2D zgrzewany jest punktowo z prętów stalowych o średnicy pręta poziomego (podwójnego) 6 mm i średnicy pręta pionowego 5 mm. Natomiast panel VEGA 2d Super z prętów stalowych o średnicy pręta poziomego (podwójnego) 8 mm i średnicy pręta pionowego 6 mm. Oba modele paneli są jednostronnie zakończone przedłużonymi prętami o długości 30 mm, w dolnej lub górnej części ogrodzenia. Wymiar oczek prostych to 50x200 mm, a szerokość panelu wynosi 2500 mm (51 prętów). W przypadku wysokości możemy mówić o dużej rozpiętości wymiarowej, zaczynającej się od 630 mm, a skończywszy na 2430 mm.

Nasza firma poleca Państwu profesjonalny montaż każdego ogrodzenia zakupionego w naszym salonie w Szczecinie, ul. Braniborska 36 A. Zachęcamy do stawiania ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych najwyższej jakości, która zagwarantuje Państwu długie użytkowanie.

Więcej informacji udzielimy także pod numerem telefonu +48.602175730.

Polecamy ogrodzenia panelowe Wiśniowski.

«powrót