+48.914834738
2020-09-18

Bramy podwieszane przesuwneBramy podwieszane przesuwne

Bramy podwieszane przesuwne firmy Wiśniowski umożliwiają zamykanie otworów o dużej szerokości, dlatego cenione są za swoje solidne wykonanie i wysoką funkcjonalność. Cenione są także za prostą konstrukcję, która czyni je uniwersalnym produktem sprawdzającym się w każdej gałęzi przemysłu.

Bramy przesuwne podwieszane produkowane są w dużych przedziałach wymiarowych, dlatego dopasowanie do każdego otworów będzie szybkie i proste. Układ przeszkleń mają poziomy i pionowy, co sprzyja dopasowaniu bramy do wyglądu obiektu. Jeśli poszukują Państwo bramy przesuwnej o najlepszych parametrach izolacji termicznej, to polecamy wersje z ociepleniem. Bramy podwieszane przesuwne dostępne są w wersji jedno lub dwuskrzydłowej oraz w pionowym lub poziomym układzie wypełniona blachą trapezową T - 10.

Polecamy również bramę podwieszaną przesuwną SlidePro, która ma zastosowanie w halach o ograniczonych możliwościach zabudowy oraz do zabudowy otworów o dużej szerokości. Brama SlidePro to zmodyfikowana technologicznie brama, która dostosowana została do nowego typu skrzydła wykonywanego z paneli do produkcji skrzydeł bram segmentowych. Dzięki temu zyskała na lepszych parametrach technicznych, głównie na wytrzymałości i lepszym współczynniku izolacji termicznej.

Brama podwieszana przesuwna SlidePro to brama o prostej konstrukcji, ale zapewniająca bezawaryjną pracę bramy. Montaż naszej bramy może być do sufitu bądź nadproża. Dostępna w wersji jedno-, lub dwuskrzydłowej, w pionowym układzie.

Więcej informacji o naszych bramach podwieszanych przesuwnych udzielimy Państwu w naszym biurze w Szczecinie, ul. Braniborska 36 A, tel. +48.602175730.

Zapraszamy do współpracy.

«powrót