+48.914834738
2020-08-31

Ważne elementy ogrodzenioweWażne elementy ogrodzeniowe

Segmenty i słupy ogrodzeniowe to ważne elementy, które zaliczamy do naszej dużej rodziny ogrodzeń posesyjnych. Polecamy Państwu produkty firmy Wiśniowski, która jest wiodącym producentem bram garażowych i ogrodzeń posesyjnych oraz przemysłowych.

Segmenty to solidne konstrukcje, które montowane są do słupa. W ofercie znajdą Państwo segmenty wykończone kształtownikiem stalowym lub prętami. Natomiast słupy wykonane są jedynie z kształtowników stalowych, dzięki czemu zachowują stabilność i nie odkształcają się. Montaż takiego słupa może odbywać się na dwa sposoby:

Dla miłośników elegancji mamy wyjątkowy słup - MultiBox. Słup ten zintegrowany jest ze skrzynką pocztową, włącznikiem kodowym i wideo domofonem. Dostępny w wersji z 1, 2, 3 wrzutami na listy. Ponadto MultiBox może być z niezależnym dostępem od strony posesji oraz z podświetleniem LED. W wersji tej otrzymaliśmy bezpieczny wrzut na paczki pocztowe zintegrowany z wrzutem na listy.

Wszystkie produkty firmy Wiśniowski poddawane są cynkowaniu i malowaniu proszkowemu w celu zabezpieczenia przed działaniem korozji i działania czynników atmosferycznych. Dodatkowo zastosowano podwójny system Duplex, czyli połączenie właściwości powłoki cynkowej i lakierowej.

Na naszej stronie dostępne są wszystkie produkty naszego producenta. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą produktową oraz profesjonalną usługą montażu wszystkich zakupionych u nas produktów.

Więcej informacji o słupach i segmentach udzielimy Państwu osobiście w naszym biurze w Szczecinie, ul. Braniborska 36 A oraz pod numerem telefonu +48 602 175 730.

Polecamy segmenty i słupy ogrodzeniowe Wiśniowski.

«powrót