+48.914834738
2020-08-28

Ogrodzenia palisadowe w naszej ofercieOgrodzenia palisadowe w naszej ofercie

Ogrodzenia palisadowe cechują się prostą formą w nowoczesnym wykonaniu. Ogrodzenia te cieszą się coraz większym powodzeniem wśród właścicieli posesji ze względu na minimalizm i estetykę. Ponadto zachęca do zakupu solidna konstrukcja wykonana z kształtowników stalowych pokrytych powłoką cynkową i malowane proszkowo. Wypełnienie kształtownikami może być pionowe lub poziome, gdzie obie wersje dają poczucie prywatności.

W naszej ofercie posiadamy ogrodzenia palisadowe firmy Konsport. Są to solidne konstrukcje o najlepszych parametrach technicznych. Polecamy następujące modele ogrodzeń palisadowych:

Kompletny system ogrodzenia palisadowego składa się z przęseł, furtek, bram samonośnych i uchylnych. Dzięki temu otrzymają Państwo jednolity system ogrodzeniowy dopasowany do posesji i ukształtowania terenu. Ogrodzenia dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej.

Nasza firma poleca Państwu profesjonalny montaż ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych naszych obu producentów: Wiśniowski i Konsport.

Zapraszamy klientów indywidualnych i instytucjonalnych do zapoznania się z naszą szeroką ofertą ogrodzeń. Służymy Państwu wieloletnim doświadczeniem w branży ogrodzeniowej. Zachęcamy do odwiedzania naszego biura handlowego w Szczecinie, ul. Braniborska 36 A, gdzie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Polecamy ogrodzenia palisadowe Konsport.

«powrót