+48.914834738
2020-08-24

Przemysłowe bramy roletowePrzemysłowe bramy roletowe

Bramy przemysłowe firmy Wiśniowski to nasza priorytetowa oferta dla klientów biznesowych. Staramy się dbać o biznes jak tylko potrafimy. Dlatego też oferujemy niezawodne i funkcjonalne bramy roletowe tego producenta.

Przemysłowe bramy roletowe to nowoczesne bramy stworzone z myślą o jak największej funkcjonalności i bezpieczeństwie codziennego użytkowania. W związku z tym wprowadzono szereg zabezpieczeń i nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które usprawniają pracę bramy. Jednym z takich rozwiązań jest zastosowanie haków przeciwwiatrowych w bramach o So>5000 [mm]. Dodatkowo montowane są uchwyty wzmacniające aluminiowe prowadnice bramy, które również przystosowane są do płynnej pracy z hakami przeciwwiatrowymi.

Te i inne rozwiązania w bramach roletowych czynią je wysoce bezpieczne i funkcjonalne w każdych warunkach pracy. Dodatkowo w pakiecie każda brama roletowa posiada napęd elektryczny. Ponadto istnieje możliwość do każdej bramy roletowej dopasowania drzwi aluminiowych, które pasują pod względem koloru, wzoru i wypełnienie. Wersja także z przeszkleniem.

Bramy roletowe Wiśniowski dostępne są w następującej opcji zabudowy:

Przemysłowe bramy roletowe można jeszcze bardziej zrobić funkcjonalne poprzez dodanie następujących elementów:

Więcej informacji o przemysłowych bramach roletowych i pozostałych produktach firmy Wiśniowski udzielimy osobiście w naszym biurze handlowym w Szczecinie, ul. Braniborska 36 A oraz pod numerem telefonu +48 602 175 730.

Zapraszamy wszystkich klientów biznesowych do zapoznania się z naszą ciekawą ofertą bram roletowych.

«powrót