+48.914834738
2020-06-29

Furtka ogrodzeniowa WiśniowskiFurtka ogrodzeniowa Wiśniowski

Furtka ogrodzeniowa to wizytówka naszego domu. Pełni wiele zadań, ale najważniejszą jest kwestia bezpieczeństwa naszej posesji. Furtka najczęściej stanowi element systemu ogrodzeniowego, więc pasuje wzorem i kolorem do całości posesji.

Nasza firma poleca Państwu wysokiej jakości furtki firmy Wiśniowski. Polecane furtki również stanowią element systemów ogrodzeniowych naszego producenta. Najważniejszą cechą naszej furtki jest jej solidne wykonanie z wysokiej jakości materiałów, która montowana jest do słupów stalowych lub murowanych za pomocą płytek montażowych. Ponadto w zależności od wybranego wzoru wypełnienie furtki stanowią kształtowniki stalowe profilowane lub pręty. Nasza furtka to element ogrodzeniowy, którego skrzydło porusza się na zawiasach znajdujących się w osi bramy, co gwarantuje szybkie i łatwe otwieranie i zamykanie bramki.

Tak jak wszystkie produkty firmy Wiśniowski, tak i furtki objęte są system Duplex, czyli podwójną ochroną przed korozją. Cynkowanie i lakierowanie idealnie zabezpiecza każdą powierzchnię materiału przed niszczącą siłą natury oraz nadaje jej estetyczny wygląd i elegancki szyk. Proces cynkowania zgodny jest z europejską normą PN-EN ISO 1461, a powłoka cynkowa odporna jest na ścieranie, promieniowanie UV i niskie temperatury.

Wzory dostępne dla systemów ogrodzeniowych, w tym furtek, to:

Zachęcamy Państwa do zakupu całościowych systemów ogrodzeniowych firmy Wiśniowski wraz z profesjonalnym montażem wykonywanym przez naszą doświadczoną ekipę montażową. Służymy Państwu doradztwem z zakresu ogrodzeń posesyjnych oraz odpowiemy na wszystkie pytania także pod numerem telefonu +48.914834738. Zapraszamy także do osobistego zakupu w naszym biurze handlowym w Szczecinie, ul. Braniborska 36 A.

Polecamy.

«powrót