+48.914834738
2020-06-15

Nowość - ogrodzenie palisadowe VerticaleNowość - ogrodzenie palisadowe Verticale

Miło nam Państwu zaprezentować najnowszy model ogrodzenia firmy Konsport - Verticale. Model ten jest odświeżoną wersją ogrodzenia PP001, który jest kwintesencją prostoty i nieskomplikowanych form.

Ogrodzenie palisadowe Verticale cechuje się profilami o szerokości 80 mm, gdzie w standardowych palisadach to zaledwie 25 mm. Ułożenie profili cieńszą krawędzią pod odpowiednim kątem w kierunku ulicy dało efekt solidnego ogrodzenia. Ale całość nie przytłacza, a wręcz przeciwnie. Ogrodzenie dostępne jest w kolorach czerni i szarości. Kolory te wyraźnie podkreślają prostą formę i elegancki szyk.

Ogrodzenie palisadowe Verticale to klasyczne rozwiązania dla miłośników prostych form i modnych kolorów. Model Verticale pozbawiony jest jakichkolowiek ozdobników czy fikuśnych zakończeń, co kwalifikuje go do zamontowania w wokół posesji o bryle zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej. Nowe ogrodzenie zapewni poczucie bezpieczeństwa każdemu właścicielowi posesji.

Więcej informacji o nowym ogrodzeniu palisadowym Verticale udzielimy Państwu w naszym biurze w Szczecinie, ul. Braniborska 36 A oraz pod numerem telefonu +48 602 175 730.

Polecamy wszystkie ogrodzenia naszego producenta.

«powrót