+48.914834738
2020-03-23

Drewno nadal modneDrewno nadal modne

Ogrodzenia stylizowane drewnem to nasza propozycja dla miłośników drewna. Bowiem stylizowanie, to nic innego jak otrzymanie efektu drewnopodobnego. A jak taki proces stylizowania wygląda? Otóż, pomalowany profil farbą proszkową zostaje szczelnie owinięty folią ze wzorem deski z drzewa orzechu lub sosny. Następnie z folii wyssane zostaje powietrze, profil trafia do pieca, gdzie podlega oddziaływaniu wysokiej temperatury, czyli następuje proces sublimacji. Dzięki procesowi sublimacji wizerunek z folii przenika w wiązania podkładu proszkowego, później profil jest schładzany, a folia zdejmowana. W ten sposób otrzymujemy efekt drewna na ogrodzeniu.

Ogrodzenie stylizowane to połączenie nowoczesności z klasyką. Bardzo ładnie komponuje się z otaczającą naturą.

Nasza firma poleca Państwu następujące modele ogrodzeń stylizowanych drewnem firmy Konsport:

Ogrodzenia stylizowane to solidne ogrodzenie z wielką możliwością zastosowania wokół każdej posesji. Cenione jest za swoją wytrzymałość, innowacyjne technologie i ciekawe wzornictwo. Jest to także odpowiedź na coraz większe zainteresowanie elementami drewna w budownictwie.

Ogrodzenia stylizowane drewnem firmy Konsport dostępne są w bogatej kolorystyce. Polecamy także profesjonalny montaż każdego ogrodzenia zakupionego w naszej firmie w Szczecinie, ul. Braniborska 36 A.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerami telefonów +48.914834738 i mob. +48 602 175 730.

Polecamy eleganckie ogrodzenia stylizowane drewnem.

«powrót