+48.914834738
2020-01-27

Ogrodzenia palisadowe w stałej ofercieOgrodzenia palisadowe w stałej ofercie

Ogrodzenia palisadowe firmy Konsport cechują się nowoczesnością i solidnością wykonania. Nasza firma podjęła stałą współpracę z tym producentem ogrodzeń posesyjnych, ponieważ specjalizujemy się w sprzedaży i profesjonalnym montażu ogrodzeń godnych polecenia wszystkim naszym klientom.

Ogrodzenia palisadowe posiadają prostą formę, która przyjmuje się w każdym otoczeniu. Wykonane są ze stali ocynkowanej, która dodatkowo pomalowana jest proszkowo, co przekłada się na silną ochronę przed korozją oraz idealną powierzchnię przęsła. Ponadto bogata gama kolorystyczna zachęci do wyboru tego idealnego koloru, który spełni Państwa oczekiwania.

Ogrodzenia palisadowe firmy Konsport dostępne są w stałej sprzedaży, a w skład naszej oferty wchodzą następujące modele:

Nowością w naszej ofercie jest ogrodzenie palisadowe P 002 (P102), które wyróżnia się swoją nowoczesną formą i wyjątkowym wzornictwem. Ponadto jest to kompletna linia elementów modułowych, bram uchylnych i samonośnych oraz furtek, które sprawdzą się zarówno przy domach jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych oraz obiektach przemysłowych.

Nasza firma zachęca Państwa do zapoznania się z naszą ofertą ogrodzeń posesyjnych naszego dostawcy wraz z profesjonalnym montażem. Nasza własna ekipa montażowa pracuje zgodnie z przyjętym harmonogramem montażu, na najlepszej bazie materiałów budowlanych i zgodnie ze sztuką zawodu.

Dodatkowych informacji o naszych wszystkich ogrodzeniach udzielimy Państwu pod numerem telefonu +48.914834738. W naszym biurze handlowym w Szczecinie, ul. Braniborska 36 A omówimy z Państwem każdy rodzaj ogrodzeń wraz z danymi technicznymi produktu.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych.

Polecamy.

«powrót