+48.914834738
2020-01-20

Bramy roletowe w standardowej ofercieBramy roletowe w standardowej ofercie

Bramy roletowe firmy Wiśniowski to nasza stała pozycja w ofercie bram garażowych. Bramy roletowe charakterystyczne są ze względu na swoją konstrukcję, bowiem zbudowane są z kurtyny, która nawija się na wał nawojowy schowany w skrzynce. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzamy przestrzeń pod sufitem. Kurtyna wykonana jest z profili aluminiowych wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową, a porusza się po wzdłuż aluminiowych prowadnic pionowych jednocześnie nawijąc się na wał nawojowy.

Zastosowane prowadnice aluminiowe montowane są wzdłuż bocznych krawędzi otworu, a wyposażone są w uszczelki szczotkowe. Natomiast siłownik rurowy zamontowany jest w wale nawojowym. Nadmieniamy, iż wszystkie bramy roletowe firmy Wiśniowski wyposażone są w standardzie w napęd.

Bramy roletowe to bezpieczne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują wolnej przestrzeni pod sufitem. Wolna przestrzeń może być wykorzystana np. na dodatkowe oświetlenie czy zawiesić inne przydatne rzeczy. Nasze bramy zapewniają standarty bezpieczeństwa poprzez zastosowanie:

W stałej ofercie polecamy Państwu następujące modele bram roletowych:

Bramy roletowe dostępne są w bogatą gamę kolorystyczną, w tym kolory drewnopodobne: złoty dąb i ciemny dab.

Więcej informacji o bramach roletowych i pozostałych bramach garażowych i przemysłowych udzielimy Państwu osobiście w naszym biurze handlowym w Szczecinie, ul. Braniborska 36 A oraz pod numerem telefonu +48.602175730.

Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00, a w soboty 08:00 – 14:00.

Zapraszamy.

«powrót