+48.914834738
2019-08-15

Stawiamy na godnego partneraStawiamy na godnego partnera

Od początku naszej działalności współpracujemy z dużymi producentami ogrodzeń i bram garażowych. Do jednych z nich należy firma Wiśniowski. Piszemy o naszej współpracy w kontekście 30 lat istnienia działalności firmy Andrzeja Wiśniowskiego. Początki firmy były rewolucyjne, ponieważ właściciel firmy wymyślił automatyczne otwieranie bramy garażowej na pilota, co w tamtych czasach było wielkim zaskoczeniem. I od tego zaczęła się przygoda z obsługą rynku polskiego i europejskiego w wysokiej jakości bramy garażowe wraz z automatyką, ogrodzenia, okna i drzwi.

Nasza firma ściśle współpracuje z firmą Wiśniowski z zakresie sprzedaży ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych oraz bram garażowych i bram przemysłowych. Cieszymy się, że możemy współpracować z dużym producentem, ponieważ mamy wiele możliwości działania. Dzięki temu możemy wybierać w bogatej gamie produktów, wzornictwie, kolorystyce czy montażu. Zarówno bramy jak i ogrodzenia cenione są za profesjonalne i solidne wykonanie, wysoką odporność na korozję oraz bogatą szatę wzornictwa oraz systemowość. Systemowe rozwiązania bram i ogrodzeń to idealne rozwiązania dla klientów indywidualnych jak i biznesowych.

Nasza oferta produktów Wiśniowski obejmuje następujące pozycje:

Na naszej stronie w katalogu produktów jak i w realizacjach mogą Państwo zapoznać się z produktami firmy Wiśniowski jak i ich montażem.

Więcej informacji o wszystkich produktach firmy Wiśniowski uzyskają Państwo w naszym biurze handlowym w Szczecinie, ul. Braniborska 36 A, tel. mob. +48 602 175 730.

Dziękujemy za dotychczasową współpracę firmie Wiśniowski i liczymy na dalsze owocne lata współpracy.

«powrót