+48.914834738
2019-07-29

Szybkobieżna brama składana Traffic w sprzedażySzybkobieżna brama składana Traffic w sprzedaży

Przypominamy wszystkim naszym klientom, iż w ciągłej sprzedaży mamy najnowszy produkt firmy Wiśniowski - szybkobieżną bramę składaną Traffic. Nasza brama zaprojektowana została na konstrukcji bramy składanej V-King. Dzięki temu rozwiązaniu otrzymaliśmy sprawdzony produkt o wysokiej jakości.

Szybkobieżna brama Traffic ma bardzo wszechstronne zastosowanie w przemyśle i wszędzie tam, gdzie wymagane są trudne warunki pracy bramy. Mamy na myśli takie miejsca jak parkingi, przychodnie, lotniska, porty morskie, parkingi czy centra handlowe. Uniwersalność naszej bramy polega na tym, iż cała brama składana i programowana jest na linii produkcyjnej, a dowieziona na miejsce jest przytwierdzana do podłoża. Szybko i wygodnie.

Zapraszamy do naszego biura w Szczecinie, ul. Braniborska 36 A, gdzie zapoznamy Państwa z naszą nową bramą oraz pozostałymi produktami firmy Wiśniowski. Polecamy pozostałe bramy garażowe i przemysłowe tego producenta. A w realizacjach znajdą Państwo zamontowane przez naszą firmę zarówno bramy jak i ogrodzenia naszego dostawcy.

Więcej informacji udzielimy również pod numerem telefonu +48 602 175 730.

Nasze wieloletnie doświadczenie zarówno w sprzedaży jak i montażu bram garażowych i przemysłowych pomoże Państwu w trafnym wyborze.

Zapraszamy.

«powrót