+48.914834738
2019-03-26

Działamy w przemyśleDziałamy w przemyśle

Nasza firma zajmuje się również sprzedażą i montażem ogrodzeń systemowych dla przemysłu. W szczególności polecamy segmenty przemysłowe firmy Wiśniowski. Taki rodzaj ogrodzenia to najszybszy i ekonomiczny sposób na zagospodarowanie znacznej powierzchni wokół firmy. Dlatego nasze segmenty sprawdzają się zarówno w małych jak i dużych firmach.

W skład segmentów przemysłowych firmy Wiśniowski wchodzą następujące systemy:

Wszystkie wyżej wymienione segmenty przemysłowe montowane są do słupka stalowego lub murowanego. Segmenty zabezpieczone są antykorozyjnie dzięki systemowi Duplex. Natomiast dzięki cynkowaniu elementy odporne są na działanie czynników atmosferycznych.

Zapraszamy firmy, przedsiębiorstwa jak i instytucje użyteczności publicznej do zapoznania się z naszą ofertą segmentów przemysłowych renomowanej firmy Wiśniowski. W zakładce "realizacje" prezentujemy jedynie część naszej codziennej pracy jaką wykonujemy podczas montażu wszystkich ogrodzeń z naszej oferty.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu +48.602175730 lub korzystanie z naszego formularza kontaktowego w zakładce "kontakt".

Polecamy.

«powrót