+48.914834738
2018-04-25

Wyjątkowa promocja WiśniowskiWyjątkowa promocja Wiśniowski

Nasza firma zaprasza Państwa do skorzystania z wyjątkowej oferty firmy Wiśniowski. Wyjątkowość polega na tym, iż mamy okazję zakupu wybranych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Wybór produktów nie jest przypadkowy, dlatego warto zapoznać się ze szczegółami promocji.

W pierwszej kolejności polecamy Państwu opcję dopłaty 15% do bramy UniPro 40 mm, aby zyskać możliwość zakupu bramy UniTherm z panelem 60 mm! Brama ta jest najcieplejszą bramą tego producenta stworzona z myślą o budownictwie energooszczędnym i pasywnym.

Drugą opcją jest opcja dopłaty 5% do ceny ogrodzenia z bramą automatyczną w kolorach standardowych, aby otrzymać kolory HOMEINCLUSIVE 2.0 lub kolory specjalne! Kolory HOMEINCLUSIVE 2.0 to nowość 2018 roku i noszą nazwy:

Podsumowaniem naszej promocji jest możliwość zakupu w atrakcyjnej cenie systemu inteligentnego sterowania smartCONNECTED z urządzeniem Connexoon Access marki Somfy, pod warunkiem skorzystania z jednej z wyżej wymienionych opcji.

Promocja obowiązuje w dniach 19.04.2018 - 30.06.2018 r.

Więcej szczegółów o najnowszej promocji firmy Wiśniowski udzieli nasze biuro handlowe w Szczecinie, ul. Braniborska 36 A, gdzie mogą Państwo zapoznać się z pozostałym asortymentem naszego producenta bram i ogrodzeń.

Zapraszamy.

«powrót