+48.914834738
2018-02-16

Nasi dostawcy na Targach w StuttgarcieNasi dostawcy na Targach w Stuttgarcie

W dniach 27 lutego do 03 marca 2018 r. odbędą się Międzynarodowe Targi Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych R+T w Stuttgarcie. Niemiecka już 51. edycja Targów to najważniejsze na świecie w branży budowlanej. Wyjątkowość imprezy polega na tym, iż odbywają się co trzy lata i dzięki temu następuje wyznaczenie trendów technologicznych i nowych produktów w branży.

Nasi dostawcy bram garażowych i automatyki do bram mają okazję zaprezentowania swoich nowości i innowacyjnych technologii podczas całej imprezy targowej. Ponadto jest to świetna okazja do nawiązania kontaktów biznesowych za granicą.

Kto z naszych dostawców wystawia się w Stuttgarcie? Na pewno firma Krispol - producent bram garażowych. Na targach przedstawi swoją ofertę z serii HOME (dla domu) i z linii FIRM. Nie zabraknie nowości: bramy garażowej z panelami bez przetłoczeń w ultranowoczesnej okleinie Beton 2 (promocja na naszej stronie) czy nowych wzorów, m. in. drzwi garażowych w najnowszej okleinie trójwymiarowy Karbon czy dąb popielaty. Stoisko firmy Krispol - 8D32 w Hali 8. Polecamy.

Drugi nasz dostawca automatyki od bram garażowych firma Nice również weźmie czynny udział w targach. Przedstawi swoją bogatą ofertę automatyki wraz z jej zastosowaniem. Pracownicy firmy Nice dostępni będą przy stoisku B12, hala 3. Również polecamy.

Targi R+T w Stuttgarcie to renoma którą warto poznać.

Polecamy Państwu ważne targi w naszej branży.

«powrót