+48.914834738

aktualności i wydarzenia
2021-09-22

Bramy harmonijkowe poszerzyły naszą ofertę bram przemysłowychSerdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z nowym opisem bram przemysłowych firmy Wiśniowski na naszej stronie. Obecnie zajęliśmy się opisem bramy harmonijkowej naszego producenta. Tego typu bramy dedykowane są do salonów wystawowych, ekspozycji, lotnisk czy budynków nowoczesnej arch...  więcej»

2021-09-16

Brama segmentowa PRIME w ofercieMiło nam Państwa zaprosić do zapoznania się z nowym opisem bramy segmentowej PRIME firmy Wiśniowski. Polecana przez nas brama to produkt o najlepszych parametrach izolacji termicznej. Parametry te zapewnia innowacyjny panel INNOVO o grubości 60 mm wypełniony ciepłą pianką i systemem uszcze...  więcej»

2021-08-31

Jak wybrać dobre ogrodzenie?Ogrodzenie pełni funkcję zabezpieczającą naszą posesję, ale także funkcję reprezentacyjną, czyli jest naszą wizytówką. Dlatego warto przed zakupem ogrodzenia ustalić jaką rolę ma pełnić w naszym otoczeniu. Czy ma tylko osłaniać nas przed światem zewnętrznym, chronić naszą pryw...  więcej»