+48.914834738

aktualności i wydarzenia
2022-02-21

MakroTherm XXL - brama o pokaźnych wymiarachMakroTherm XXL to brama przemysłowa segmentowa firmy Wiśniowski. Brama ta została stworzona z myślą o branżach przemysłowych, gdzie najbardziej potrzebne jest zachowanie ciepła. Bowiem konstrukcja bramy przemysłowej MakroTherm XXL zbudowana jest z panelu INNOVO o grubości 60 mm i współcz...  więcej»

2022-02-15

Opis naszego produktu - system płyt XPSSystem płyt XPS firmy Konsport to jeden z wielu rodzaju ogrodzeń posesyjnych naszego producenta. Zwróciliśmy uwagę na tego typu ogrodzenie, gdyż ekstrudowana pianka polistyrenowa to nowoczesny materiał budowlany znany na całym świecie. Posiada bardzo wiele zalet takich jak: wysoka odpo...  więcej»

2022-01-27

System bram składanych KonsportSystem bram składanych cechuje się układem łamanym, który pozwala Państwu na zaoszczędzenie miejsca przy wjeździe. Do dyspozycji mamy wersję z jednoskrzydłową lub dwuskrzydłową. Tego typu bramy stosuje się w przypadku, gdzie nie istnieją warunki do zastosowania tradycyjnych rozwiąza...  więcej»