+48.914834738

aktualności i wydarzenia
2022-07-21

Jak zaplanować zakup ogrodzenia posesyjnego?Każdy kto budował dom i stawiał ogrodzenie wokół swojej posesji wie, jak na wiele rzeczy trzeba zwrócić szczególną uwagę. Trzeba znaleźć sposób, aby nie ponieść wysokich kosztów a otrzymać produkt niskiej jakości. Dlatego warto zaplanować sobie taki zakup i montaż ogrodzenia. ...  więcej»

2022-07-08

Brama garażowa PRIME Black EditionBrama garażowa PRIME Black Edition firmy Wiśniowski to nowa generacja bram segmentowych. Firma Wiśniowski wprowadza naszych klientów na wyższy poziom technologii i kolorystyki. Brama PRIME to doskonałość, innowacyjność, bezpieczeństwo, indywidualizm i barwa. Nasza brama cechuje się nie t...  więcej»

2022-06-29

Bramy skrzydłowe i furtki od firmy WiśniowskiBramy skrzydłowe i furtki od firmy Wiśniowski to stała pozycja w sprzedaży kompleksowych systemów ogrodzeniowych naszego producenta. Polecamy bramy dwuskrzydłowe ręczne i z napędem. Tego typu bramy to solidne konstrukcje montowane do systemowych słupów stalowych lub murowanych za pomoc...  więcej»