+48.914834738

aktualności i wydarzenia
2022-06-29

Bramy skrzydłowe i furtki od firmy WiśniowskiBramy skrzydłowe i furtki od firmy Wiśniowski to stała pozycja w sprzedaży kompleksowych systemów ogrodzeniowych naszego producenta. Polecamy bramy dwuskrzydłowe ręczne i z napędem. Tego typu bramy to solidne konstrukcje montowane do systemowych słupów stalowych lub murowanych za pomoc...  więcej»

2022-06-17

Produkty Wiśniowski z licznymi nagrodamiRanking Budowlana Marka Roku zrealizowano już 18 raz. Budowlana Marka Roku to ranking materiałów budowlanych prowadzony w oparciu o rzeczywiste wskazania rynku, co jeszcze bardziej podkreśla wiarygodność projektu. Podczas tegorocznej edycji 7 czerwca 2022 r. firma Wiśniowski zdobyła aż ...  więcej»

2022-06-08

Bramy przesuwne WiśniowskiBramy przesuwne Wiśniowski to jeden z elementów kompleksowych systemów ogrodzeniowych. Wybraliśmy akurat ten element, gdyż pełni ważną rolę w ogrodzeniu posesyjnym. To element, który w pierwszej kolejności widzimy i korzystamy z jego funkcjonalnści, bowiem wjeżdżamy przez bramę na pod...  więcej»