+48.914834738

aktualności i wydarzenia
2022-03-31

Bramy i ogrodzenia od firmy WiśniowskiNasza firma w ofercie stolarki otworowej posiada najwyższej jakości produkty firmy Wiśniowski: ogrodzenia posesyjne ogrodzenia przemysłowe bramy garażowe bramy przemysłowe automatyka do bram. Pełna nasza oferta produktów naszego dostawcy dostępna jest na naszej stronie w zak...  więcej»

2022-03-18

Ogrodzenie palisadowe Verticale w naszej ofercieOgrodzenie palisadowe Verticale to najnowszy produkt naszego producenta firmy Konsport w naszej ofercie ogrodzeń posesyjnych. Nowe ogrodzenie to odświeżony model ogrodzenia PP001, które wyróżnia się prostą i nieskomplikowaną formą. Ogrodzenie zbudowane jest z profili o szerokości 80 mm, k...  więcej»

2022-03-09

Kilka słów o bramie UniThermBrama segmentowa UniTherm to produkt firmy Wiśniowski stworzony z myślą o budownictwie energooszczędnym i pasywnym. Bowiem budowa bramy spełnia wszystkie wymogi izolacji termicznej, ale także odporności na działanie wiatru, przenikania wody oraz przepuszczalności powietrza. Konstrukcja bram...  więcej»