+48.914834738

aktualności i wydarzenia
2022-09-19

Brama i ogrodzenia Wiśniowski w promocyjnych cenachJesień to okazja do zakupu stolarki otworowej w przystępnych cenach u naszych producentów. W tym miesiącu mamy przyjemność zaprosić do zakupu w promocyjnych cenach bramy garażowej i ogrodzenia posesyjnego firmy Wiśniowski. Promocja obejmuje zakres dwóch wiodących produktów: Bram...  więcej»

2022-09-15

Nowoczesne ogrodzenia palisadoweOgrodzenia palisadowe to ogrodzenia modułowe, których elementy tworzone są z płaskich i szerokich profili i mogą być wykonane z różnych rodzajów materiałów. Najczęściej używa się stali, aluminium, drewna czy sklejki. To prosta forma ogrodzeń ciesząca się dużym powodzeniem wśród ...  więcej»

2022-08-30

Inteligentne technologie od firmy WiśniowskiInteligentne technologie już na dobre zagościły w naszych domach. Coraz częściej nasi klienci pytają się o rozwiązania związane z użyciem smartfona, który stał się podstawowym narzędziem naszej pracy i życia codziennego. W związku z tak dużym zaintereswoaniem także producenci bram ...  więcej»