+48.914834738

aktualności i wydarzenia
2023-05-29

Brama w kolorze czerni - produkt najwyższej jakościKolor czerni to kolor naszej nowej bramy garażowej PRIME Black Edition od firmy Wiśniowski. Brama garażowa PRIME Black Edition to propozycja dla miłośników elegancji i nowoczesnych rozwiązań w budownictwie. Nasza brama PRIME pomalowana jest na kolor czarny - RAL 9005 i zbudowana jest z unika...  więcej»

2023-05-17

Bramy przesuwne PI dla przemysłuBramy przesuwne PI to bramy dla przemysłu od firmy Wiśniowski. To seria bram PI, które gwarantują bezawaryjną i sprawną pracę w różnych warunkach pracy. To bramy przesuwne o prostym montażu, wysokiej funkcjonalności i bezpieczeństwa. Oczywiście w kwestii bezpieczeństwa mówimy m.in. o ...  więcej»

2023-05-09

Termomodernizacja z produktami firmy WiśniowskiZgodnie z obowiązującymi przepisami, nowe domy muszą być odpowiednio szczelne i ciepłe. I tak też są budowane. Jeśli chcemy, aby nasze starsze budynki również były energooszczędne, to najlepszym rozwiązaniem dla właściciela budynku jest termomodernizacja. Termomodernizacja to nasz...  więcej»