+48.914834738

aktualności i wydarzenia
2015-02-06

Kładziemy większy nacisk na InternetIdąc naprzeciw współczesnym trendom postanowiliśmy zwiększyć naszą obecność w Internecie. Chcemy docierać do naszych Klientów różnymi kanałami internetowymi, by maksymalnie ułatwić dostęp do informacji o naszej firmie i naszej ofercie. W tym celu podpisaliśmy umowę ze Studiem P...  więcej»

2012-02-27

KOMPLEKSOWE WYKONAWSTWO OGRODZEŃZapraszamy Państwa do korzystania z usług kompleksowego wykonania ogrodzenia w Naszej Firmie. Posiadamy znakomitą ekipę murarską, która dokładnie i sprawnie przygotuje Państwa ogrodzenie pod osadzenie elementów stalowych. Atrakcyjne ceny i szybkie terminy realizacji pozwolą cieszyć się P...  więcej»

2011-11-21

Nowy System Ogrodzeniowy VARIO - PROMOCJA!!Informujemy, że firma Wiśniowski poszerzyła swoją ofertę na ogrodzenia o nowy system ogrodzeniowy - VARIO, dostępny w 3 wzorach. Konstrukcja elementów ogrodzenia oparta jest na kształtownikach zamkniętych 20x20 mm. Zakończenie górne grotami "O-ABS" lub "K-ABS". Wersja ogrodzenia ocynkowa...  więcej»