+48.914834738

aktualności i wydarzenia
2015-07-15

25 lat działalności firmy WiśniowskiNasz dostawca firma Wiśniowski obchodzi 25-lecie swojego istnienia. Firma Wiśniowski na rynku polskim działa od 25 lat z coraz to większymi sukcesami w branży bram garażowych i ogrodzeń przemysłowych. Z tej okazji odbyła się Gala z udziałem gości z Polski i zagranicy. Podczas Gali wr...  więcej»

2015-06-30

H.A.P. Borysiewicz w serwisie Cztery ŚcianyPortal budowlany Cztery Ściany choć powstał niedawno, to rozwija się w szybkim tempie - ciągle przybywa w nim artykułów i aktualności. Nasza firma jest jednym z wydawców tego serwisu. Teraz doczekaliśmy się własnej prezentacji w tym serwisie w postaci wizytówki z obszernymi informacj...  więcej»

2015-06-29

Aplikacje ozdobne do bram uchylnychBramy uchylne mogą też być trendy. Dlatego nasz producent bram uchylnych, stworzył ozdobne aplikacje do bram i drzwi Connect, wzór H. Firma Wiśniowski ceni modny design oraz funkcjonalność. Prosta konstrukcja bram uchylnych jest stosowana przez każdego w swoim przydomowym garażu. Aplik...  więcej»