+48.914834738

aktualności i wydarzenia
2015-10-22

Brama segmentowa MakroTherm XXLBrama segmentowa MakroTherm XXL to idealne rozwiązanie od firmy Wiśniowski dla przemysłu w lotnictwie ultralekkim. Konstrukcja bramy ma zastosowanie jako zamknięcie hangaru w którym przechowuje się śmigłowce, motolotnie czy helikoptery. Gabaryty jakie może osiągnąć brama segmentowa Mak...  więcej»

2015-10-12

Automatyka do bram - co trzeba wiedzieć?Brama otwierana za pomocą elektryki to już standard w tych czasach. Na co zwrócić uwagę wybierając napęd do bramy? Napęd do bramy to niewielkie urządzenie, które montuje się pod sufitem garażu. Najlepiej wyboru dokonać wraz zakupem bramy. Sprzedający doradzi najlepiej jaki napęd będz...  więcej»

2015-09-30

Kolejny artykuł w portalu budowlanym Cztery ŚcianyNasz portal budowlany ciągle przybiera na wadze. Tym razem opublikowaliśmy artykuł o najczęstszych błędach przy montażu rynien, które popełniają fachowcy. Przeczytamy o błędach i z czego one wynikają oraz jakie skutki może mieć tak źle wykonany montaż rynien. Ponadto możemy pocz...  więcej»