+48.914834738

aktualności i wydarzenia
2016-05-11

Segmenty przemysłowe to idealny produkt dla przemysłuSegmenty przemysłowe firmy Wiśniowski to rozwiązania w konstrukcji otwartej, półotwartej i zamkniętej. Do Państwa dyspozycji dostępne są następujące systemy: OPO 201: konstrukcja otwarta, wypełnienie kształtowników zamkniętych 20 x 20 mm, spawane przelotowo do poprzeczek z ceowni...  więcej»

2016-04-29

Portal Cztery Ściany powiększa się o kolejne artykułyI w tym miesiącu zamieściliśmy kolejne trzy artykuły związane z branżą budowlaną. Branża budowlana nigdy nie zasypia, więc i my nie śpimy. Tym razem poruszliśmy temat ciepłego montażu okien, który staje się coraz częściej wykorzystywane przez ekipy montażowe stolarki okiennej. Ró...  więcej»

2016-04-22

System płyt XPSSystem płyt XPS to nowa linia systemów ogrodzeniowych firmy Konsport, które wykorzystują płyty XPS. XPS to nic innego jak ekstrudowana pianka polistyrenowa, która stała się popularnym materiałem budowlanym. Pianka ma zamknięto-komókową strukturę, jest wyjątkowo lekka i odporna na uszko...  więcej»