+48.914834738

aktualności i wydarzenia
2016-06-10

Siatki - tradycyjne ogrodzenieOgrodzenie z siatki to najbardziej znane i stosowane ogrodzenie posesyjne. Siatka musi być wytrzymała i odporna na czynniki atmosferyczne, wtedy spełni nasze oczekiwania. Nasze siatki, które oferujemy są najwyższej jakości. Dostępne są w wersji ocynkowanej oraz powlekanej tworzywem PCV. ...  więcej»

2016-05-31

Rodzaje bram garażowych i ogrodzenia stylizowane drewnem na naszym portalu budowlanym Cztery ŚcianyDla naszych czytelników zamieściliśmy trzy nowe tematy związane z branżą budowlaną. Jednym z nich jest temat ogrodzeń stylizowanych drewnem - sosną lub orzechem. Połączenie stali z imitacją drewna robi wspaniałe wrażenie. Polecamy. Następnym zaganieniem są bramy garażowe, a konkr...  więcej»

2016-05-18

Słupki i gabiony w naszej stałej ofercieNasza oferta to ogrodzenia przemysłowe i posesyjne, ale również gabiony i słupki. Gabiony to kosze wyprodukowane z siatki zgrzewanej, które możemy wypełnić kamieniem. Kamień umieszczony w gabionach zastępuje tradycyjną podmuwrówkę. Jest trawałym i solidnym zabezpieczeniem przed właman...  więcej»