+48.914834738

aktualności i wydarzenia
2016-10-31

Na naszym portalu budowlanym Cztery Ściany informujemy o...Na naszym portalu budowlanym Cztery Ściany informujemy naszych czytelników na co zwrócić szczególną uwage przy wyborze drzwi wejściowych do domu czy mieszkania. Piszemy także o akcesoriach do okien dachowych: roletach wewnętrznych i zewnętrznych, markizach i rolecie rzymskiej. A nasz...  więcej»

2016-10-21

Bramy garażowe z nowym napędem METRONasza oferta automatyki do bram powiększyła się o napęd METRO oparty na technologii Somfy firmy Wiśniowski. Napęd Metro umożliwia automatyczne otwieranie bramy dzięki zdalnemu sterowaniu za pomocą przycisku naściennego, klawiatury kodowej i zasilanego z baterii. Ponadto napęd Metro wyposa...  więcej»

2016-10-17

Nowość - brama MakroThermNasza propozycja dla Państwa na jesień to mniejsza wersja bramy MakroTherm XXL - brama MakroTherm. Jest to produkt firmy Wisniowski, który cieszył się wielkim uznaniem wśród klientów, dlatego stworzono mniejszą wersję. Brama MakroTherm zbudowana jest z panelu INNOVO o grubości 60 mm i w...  więcej»