+48.914834738

aktualności i wydarzenia
2016-11-08

Bramy przesuwne w naszej ofercieBramy przesuwne to również ogrodzenie posesyjne. Bramy przesuwne to samonośna konstrukcja stalowa, której skrzydło porusza się kilka centymetrów nad podłożem. Do skrzydła przymocowana jest szyna nośna o wymiarach 95x85 mm, wykonana z blachy ocynkowanej. Bramę wypełniają kształtowniki ...  więcej»

2016-10-31

Na naszym portalu budowlanym Cztery Ściany informujemy o...Na naszym portalu budowlanym Cztery Ściany informujemy naszych czytelników na co zwrócić szczególną uwage przy wyborze drzwi wejściowych do domu czy mieszkania. Piszemy także o akcesoriach do okien dachowych: roletach wewnętrznych i zewnętrznych, markizach i rolecie rzymskiej. A nasz...  więcej»

2016-10-21

Bramy garażowe z nowym napędem METRONasza oferta automatyki do bram powiększyła się o napęd METRO oparty na technologii Somfy firmy Wiśniowski. Napęd Metro umożliwia automatyczne otwieranie bramy dzięki zdalnemu sterowaniu za pomocą przycisku naściennego, klawiatury kodowej i zasilanego z baterii. Ponadto napęd Metro wyposa...  więcej»