+48.914834738

aktualności i wydarzenia
2016-02-26

O czym piszemy na portalu budowlanym w tym miesiącu?Tym razem podjęliśmy się dwóch tematów dotyczących branży budowlanej. Pierwszym tematem jest artykuł o idealnym duecie - bramie garażowej i drzwiach wejściowych o takich samych wzorach. Czy producenci bram robią jeden wzór dla obu produktów? Przeczytajcie koniecznie. Drugim tematem ...  więcej»

2016-02-20

Nowość w naszej ofercie - zestawy startowe firmy FaacKolejne nowości w naszej ofercie - zestawy startowe firmy Faac, producenta automatyki. Zestawy startowe to komplet najważniejszych elementów automatyki do funkcjonowania bramy. W skład takiego zestawu wchodzą: komplet siłowników do bramy skrzydłowej lub napęd do bramy przesuwnej, modu...  więcej»

2016-02-17

Technologie dla każdego domuNasza oferta powiększyła się o kolejne produkty firmy Wiśniowski do których zaliczamy inteliegentne technologie dla Twojego domu. W skład tej oferty wchodzą: System AirKey: przy użyciu telefonu lub tabletu możemy za pośrednictwem internetu sterować dostępem do swojego domu. Wygodna ...  więcej»